Ettevõtja kõige mugavam lahendus arvete kiireks saatmiseks

Isolta abil saadad arveid e-postile, e-arvena või laed arve alla PDF failina. Kliendi- ja tooteregister hõlbustab arvete koostamist ning iga kuu lõpus saad raamatupidajale müügiaruanded alla laadida. Lisaks võid koostada pakkumisi, tellimusi ja saatelehtesid.

Kasuta Isolta teenust asukohast ja kellaajast sõltuma. Selleks vajad vaid internetiühendust ning kõik arved, kliendi- ja tooteregister on sulle alati käeulatuses. Saada 10 arvet täiesti tasuta või tutvu teenusega käesoleval leheküljel lähemalt.

Lihtne kasutada. 10 arvet aastas tasuta. Krediitkaarti pole vaja.

Isolta abil on arvete koostamine mugav ja lihtne

Lisa klient arvele otse kliendiregistrist

Uute äriklientide lisamisel aitab Isolta, tuues kliendi andmed Inforegistrist. Salvesta kliendi andmed ning saad need mugavalt otse arvele lisada. Selle abil säästad palju aega!

Kopeeri varasemast arvest uus

Arve koostamine on kiire ja mugav. Kopeeri varasemast arvest uus. Selle abil säästad palju näputööd ja saad arve mõne minutiga välja saata!

Salvesta tooted tooteregistrisse

Salvesta või impordi tooted ja teenused otse Isoltasse. Seejärel lisa need otse arvele. See teeb arve koostamise veelgi kiiremaks ja mugavamaks!

Saada arve kliendile sobival viisil

Saada arve kliendile e-posti teel, e-arvena või salvesta arve PDF-failina. Selle abil saab su klient arve kindlamini kätte ning tõenäoliselt maksab arve õigeaegselt.

Miks arveid e-arvena saata?

Kiire

Arve jõuab saajani peaaegu koheselt

Korduma kippuvad küsimused

Elektroonilise arve töötlemiskiirus

E-arve saatmine Soome

Vähendades paberi määra säästad loodust

Isolta võimaldab saata arveid nii posti teel traditsiooniliste paberarvetena kui ka elektrooniliselt. Täiendav info e-arvetest siit.

Hoia klientide andmeid turvaliselt ühes kohas

Klientide andmed on äärmiselt vajalikud ning neid peab turvalises kohas hoidma. Kus hoiad sina märkmeid klientide ostude, päringute ja kliendile antud lubaduste kohta?

Kalendris?
E-postis?
Märkmikus?
Excel-andmebaasis?
Peas?

Salvesta kogu see tähtis informatsioon Isoltasse. Nii on sul kõik klientidega seonduv turvaliselt ühes kohas ning lihtsasti kättesaadav.

Müügiaruanded ja nende raamatupidajale saatmine

Ettevõtjana oled ka raamatupidamiskohustuslane ehk vastutad oma ettevõtte raamatupidamise eest. Selle jaoks oled tõenäoliselt palganud endale raamatupidaja. Säästa teie mõlema aega ning saada raamatupidajale Isoltast alla laetavad müügiaruanded. See lihtsustab raamatupidaja tööd, säästab teie mõlema aega ning hoiab suure tõenäosusega kokku ka raamatupidamiskuludest.

Isoltast saad igakuised müügiaruanded paari klõpsuga alla laadida.

Saada arve teele mõne minutiga

Registreeru Isolta kasutajaks ja saada arveid. Arveid saab saata e-postile, e-arvena või lae arve alla PDF failina. Oleme teenuse kasutuselevõtul sinule vajadusel abiks. 10 arvet aastas tausta. Krediitkaarti pole vaja.

Lihtne kasutada. 10 arvet aastas tasuta. Krediitkaarti pole vaja.