Ettevõtja tähtsaimad tööristad arvete koostamisel ja klientide haldusel.

Isolta abiga saadad arve kas traditsiooniliselt paberikandjal ja ümbrikus või siis elektrooniliselt, teed märkmeid oma klientide kohta ning saadad raporteid oma raamatupidajale. Saad ka koostada hinnapakkumisi ja jälgida kas arve on kliendi poolt avatud.

Saad kasutada Isolta teenust millal iganes ja kus iganes sa oled. Vajad vaid internetilehitsejat ja internetiühendust. Kõik andmed su arvete ja klientide kohta on alati sinuga kaasas. Alusta tasuta kasutust või tutvu teenusega täpsemalt jätkates lugemist.

Arvete koostamine lisavõimalustega veelgi kergem

Kliendi andmete lisamine arvele otse kontaktide loetelust

Sisestades ettevõtte nime, kellele oled juba varem arveid saatnud, saad kontakti andmed arvele ühe klikiga.

Kliendi andmete lisamine arvele otse kontaktide loetelust

Arve põhjaks saad kasutada eelnevaid arveid

Arvete koostamist saab mitut moodi kiirendada. Kõige tavalisem võte on kasutada valmis arvepõhja või vanu arveid kopeerida. See päästab vajadusest korduvaid andmeid üha uuesti sisestada.

Arve põhjaks saad kasutada eelnevaid arveid

Tooteridade noppimine tooteregistrist

Tunnihinnad, tooted ja teenused on kasulik esimesel kasutuskorral tooteregistrisse salvestada. Siis üllatud positiivselt, kui arvet koostades teenuseid/tooteid arvele lisama hakkad.

Tooteridade noppimine tooteregistrist

Kinnita ja saada arve

Saada arve kliendile ise või kasuta selleks meie e-arvete saatmise teenust, vali just see viis mida sinu klient soovib.

Kinnita ja saada arve

Saada arve kliendile talle sobivaimal viisil

Kas sa saaksid arve mulle e-arvena saata?

Jaa, muidugi saan!

Saada arve mulle meiliga

Kohe saadan

Mina ei oska nende elektrooniliste arvetega midagi pihta hakata, nii et saada mulle arve ikka paberil

Pole probleemi

Isolta võimaldab saata arveid nii posti teel traditsiooniliste paberarvetena kui ka elektrooniliselt. Täiendav info e-arvetest siit.

Kliendihaldus

Oled ettevõtja ja sul on kliente (vastasel juhul ei ole sa enam varsti ettevõtja). Kuidas pead arvet klientide ostude, päringute ja kliendile antud lubaduste üle?

Kalendris?
E-kirjade kaustas?
Märkmikus?
Excel-andmebaasis?
Peas?

Edaspidi talletab Isolta kogu info sinu ja klientide vahel toimunud asjaajamisest. Miks? Aga sellepärast, et süsteemis on info klientide ostudest. Nende juurde on käepärane sisestada e-aadresse, meelespidamist vajavaid üksikasju ja muid kokkuleppeid.

Aruandlus ja raamatupidamisdokumentide saatmine raamatupidajale

Kõik ettevõtted on raamatupidamiskohuslased ning raamatupidamise korraldamise eest vastutab ettevõtja. Kogemused näitavad, et raamatupidamist on otstarbekas korraldada spetsialisti abiga. Eelistatud tegevusmudel näeb ette valmis aruannete saatmist raamatupidamisettevõttele. See lihtsustab raamatupidaja tööd, säästab aega ning hoiab kokku raamatupidamiskulusid.

Isolta koostab iga kuu kohta arusaadavalt vormistatud raamatupidamisaruande, mis aitab raamatupidajal kuu müügitehingud paari kandega registreerida.

Töötab eri seadmetes

Kasuta kõikjal ja kõikides seadmetes. Töötab internetibrauseris. Kogu vajalik info alati käeulatuses.

Ettevõtjate lemmik

Üle 30 000 rahuoleva ettevõtja kasutab Isolta teenuseid.

Tõestatud infoturve

Meie teenus on läbinud Soome tarkvarafirmade kõrgeima taseme infoturbe auditi.

Tasuta klienditeenindus

Meie pädev meeskond toetab sind igas kasutamise etapis

Saada esimene arve mõne minutiga

Registreeru tasuta Isolta kasutajaks! Krediitkaarti pole vaja. Võid proovida Isolta programmi ilma kohustusteta ning alustada koheselt arvete saatmisega. Vaata videot kui lihtsalt saad Isolta kasutusele võtta ja esimese arve saata.

Tore! Sinu Isolta konto on aktiveerimiseks valmis

E-kirjast leiad lingi konto aktiveerimiseks. .

Leiad oma elektronpostkastist meie e-kirja. Klõpsa konto aktiveerimiseks selles sisalduval lingil..

Maa: , Keel: Muuda

Mis juhtub pärast registreerimist?

  1. Loome sulle konto ja saadame kinnituseks e-kirja. E-posti adressile saadetud linki vajutades pääsed otse teenusesse ja saad hakata arveid koostama.
  2. Saad Isolta kõik omadused kohe oma kasutusse ja alustad tasuta versioonis. Tasuta versioonis on tasuta võimalik saata 10 arvet. Arveid on võimalik ka juurde teenida. Seda nii teenust kasutades kui ka seda oma tuttavatele soovitades.
  3. Konto avamine Isolta teenuses ei tekita sulle mingeid kohustusi teenuse kasutamise või selle eest maksmise osas. Teenuses on ka omadusi, mille kasutamine on tasuline kõigile. Nende kasutamine aga pole kohustuslik ja nende mitte kasutamine ei piira kuidagi teenuste muude omaduste kasutust.