Tegevjuhi tervitus

Tere!

Räägin teile Isolta tuleva aasta plaanidest ja uutest toodetest, aga enne seda soovin jagada enda kogemusi ettevõtjana.

Käesoleval aastal tegime suure-suure otsuse loobuda ettevõtte enamusosalusest ja olla osa suurest perest.

Otsus oli suur, kuid millest me õigupoolest loobusime ja mida saime selle asemele?

Mikko Ilomäki

Ettevõtja vabadus ja vastutus

Mulle on olnud kõige olulisem see, et me pole pidanud tähtsamatest asjadest loobuma. Tähtsaim on, et võin elada enda põhimõtete kohaselt. Olles kohanud mitmeid ettevõtjaid olen mõistnud, et ettevõtja motivatsiooni teguriks ei olegi tihtipeale otseselt raha, vaid see vabadus mis ettevõtjaks olemisega kaasneb. Nii see kehtib ka minu puhul.

Ettevõtjana võin enda ettevõtet soovitud suunas arendada. Aga see, mis on täna vabadusest sündinud võib homme muutuda ahelateks. Eilne mina käsutab mind täna. Ettevõtlus on mulle minu elu, rikkus ja see kuskohast ma jõudu ammutan. Aga ettevõtjaks olemisega kaasneb ka kohustusi. Töökohta võib ju tavaliselt ilma suuremate tagajärgeteta vahetada.

Selle aja jooksul kui olen ettevõtja olnud, olen õppinud mõistma vabadust uuel viisil. See ei ole ainult võimalus teha iseseisvalt otsuseid, vaid ka see, et võin olla mina ise olles teiste inimestega koos. Olen teistest inimestest sõltuv ja neile väga tänulik - selles kõiges tunnen vabadust.

Sünergia ettevõtete ja inimeste vahel

Tõsiasi, et valisime Accountori enda kaasomanikuks, on mitme aasta tulemus. Loomulikult sündis lõpptulemus sellest, et leidsime ühise ärialase sünergia. Kandvaks jõuks siikohal olid siiski inimesed. Leidsime ühise visiooni ja ühise unistuse, mille põhjalt on hea tuleviku nimel pingutada.

Neil, kes Accountorit teavad, on tihtipeale ettevõttega selge tundeside. Minu meelest võime me, soomlased, Accountori üle uhked olla. Ettevõte on kaheksakümne aasta jooksul tõusnud väikesest raamatupidamisfirmast Põhjamaade suurimaks majandus- ja palgaarvestuse ning haldusteenuste ja tarkvara ettevõtteks. Accountor on suurem kui ükski vastav ettevõte Rootsis, Taanis või Norras! Suurepärane, Soome!

Isoltaga samasse perre kuuluvad nüüd ka sellised ettevõtted nagu ProCountor, Tikon (ühise nimega Finago) ja eTasku. Kokku teostatakse nende teenuste abil üle 120 000 soome ettevõtja raamatupidamist. Kui ühe soome ettevõtja raamatupidamist nende teenuste abil ei teostata, siis arvatavasti selle ettevõtjast sõbra raamatupidamist tehakse just nende teenuste toel. Kuigi Accountor pakub ka ise raamatupidamisteenust, on tema tähtsaimad partnerid muud raamatupidamisettevõtted.

Sind teenindav ettevõte, Isolta, on endiselt Isolta. Samad tuttavad näod ja tooted. Pakume enda teenust endiselt väikeettevõtjatele, sest see on miski mida me tõeliselt oskame. Uus olukord uute koostööpartneritega annab võimaluse pakkuda uusi teenuseid ja järgnevalt räägin just sellest.

Tuleviku teenused

Accountoriga koostöös on meil võimalik teenindada väikeettevõtjaid endisest paremini ja terviklikumalt, alustades raamatupidamisteenustest. Integreerides teenuse majandusjuhtimise elektrooniliste lahendustega, võime pakkuda väikeettevõtjatele, FIE-dele ja üksikettevõtjatele uusi võimalusi vähendada manuaalseid töö vaheetappe.

Kindla hinnaga raamatupidamisteenus

Oleme eelmisest talvest saadik töötanud selle kallal, et käivitada koostööprojekt kindla hinnaga raamatupidamisteenuse pakkumiseks. Seda Accountor-Go ettevõttega koostöös. Selle teenuse abil on võimalik hoolitseda enda ettevõtte müügi- ja ka ostupoolt, tsekke ning raporteid. Teenus sisaldab ka professionaalset raamatupidamisteenust.

Üksikettevõtja majandusarvestus

Sellele lisaks oleme, koostöös Finagoga, arendamas uut üksikettevõtjale suunatud majandusarvestuse terviklahendust - Finago Solot. See on terviktoode, mille puhul ettevõtja hoolitseb müügiarvete, ostuarvete, kulude ja tsekkide eest tema jaoks kujundatud tarkvara abil.

Raamatupidaja saab ettevõtjalt valmis materjalid ProCountori keskkonda. Kõik need materjalid liiguvad raamatupidajani elektrooniliselt selleks, et ettevõtja saaks unustada ebaolulise tsekkide ja ostuarvetega seotud paberimajanduse.

Mõlemad ülalpool mainitud teenused on hetkel kasutusel vaid Soomes. Eesti turul ootan meie klientide tagasisidet ja soove, et saaksime kujundada just teile soovikohase teenuse.

Seega, tulevik tõotab tulla väga huvitav! Arendame enda teenust selle kasutajaid kuulates. Seega, kui soovid saada uutest teenustest rohkem infot või soovid anda parendusettepanekuid, siis võta ühendust otse minuga või Isolta klienditeenindusmeekonnaga.

Ilusat talveaega soovides,

Mikko Ilomäki

Võta kasutusele tasuta arvete esitamise programm

Isolta arvete saatmise teenus

Halda enda müüki ja kliente tasuta, Isolta Arved arvete koostamise tarkvara abil. Maksa alles siis, kui arvete määr kasvab.

Alusta arvete saatmist kohe või Loe lisaks