Ettevõtjalugu: Vihersisustus Hetki tegi Isolta kontori roheliseks

livepicture-kasvitaulu-vihersisustus-hetki

Kui Isolta uue kontori remont Helsingis valmis sai oli tunne, et see on liigagi hea (kui nii võib öelda). Kõik oli kenasti viimistletud, kuid midagi oli puudu... Selle mõttega on hea alustada käesolevat lugu. See on lugu ettevõtjast, kes tuli meile appi ja päästis meie päeva. Nii, nagu kõik ettevõtjad teevad iga päev.

Tegelikult tuli taimesisustus jutuks juba Isolta maikuus toimunud soolaleivapeol ühe lähedase kliendiga. Seejärel küsisime hinnapakkumist selle ala suurettevõttelt, taimeseina ja muude sisustustaimede kohta. Tulemused ei olnud kiita. Üks taimesein oleks ära kulutanud kogu meie eelarve ja antud teenuse pakkujalt me lõpuks pakkumist ei saanudki...kuigi seda meile lubati.

Tasapisi sai selgeks, et vajame oskuslikku ettevõtjat, kellele antud projekt huvi pakuks ja kes peaks meist, kliendina, lugu. Õnneks meie klient soolaleivapeolt teadis kedagi just sellist meile soovitada. Selleks oli tema enda klient, Tiina, kes on töötanud antud alal juba aastaid ning just alustanud enda ettevõttega. Ajastus sobis meile suurepäraselt! Koheselt leppisime kokku kohtumise, saime hinnapakkumise, taimesisustuse terviklahenduse plaani ja kõige selle põhjalt tegime tellimuse.

Esmamulje Tiinast oli suurepärane. Tundsime, et meie soove võetakse arvesse ja saame seda mida vajame. Tiina oli siiras ja tahtis tõepoolest leida meile kõige sobivama lahenduse. See aga ei tähenda seda, et ta poleks julgenud meile enda ausat arvamust öelda. Juba alguses kummutas ta nii mõnedki meie plaanid, kuid õnneks pakkus asemele veelgi paremad. Nii käitub tõeline professionaal - ta usub enda oskustesse ja ütleb julgelt kui kliendil ei ole õigus. Muul juhul oleksime võinud ju selle kõik ise ära teha.

koosolekuruumi-taimesein

Otsustasime tellida Tiinalt teenuseid, sest ta tekitas meis usaldust nii tema ettevõtte kui ka oskuste suhtes. Vaata ise piltidelt, kuidas taimed on muutnud meie kontorit kodusemaks ja meid ennast rõõmsamaks. Uurime aga veidi seda, miks Tiina otsustas ettevõtjaks hakata?

Miks valisid olla ettevõtja just sellisel alal?

Noorena mõtlesin, et minu kutsumus on olla meditsiiniõde. Selle asemel tuli minust hoopis taimekujundaja ja ettevõtja. Hiljem olen mõelnud, et kuigi minust ei tulnud meditsiiniõde, olen ehitanud enda ettevõtte ja karjääri samade põhimõtete ja väärtuste ümber. Me inimesed vajame taimi, et end hästi tunda. Taimekujunduse kaudu saame mina ja mu tiim aidata inimesi ja ka taimi. See kõik teeb minu tööst vägagi rahuldava.

Tahe täita enda klientide soove ja tegemata kompromisse töökvaliteedis on Vihersisustus Hetke sünni põhimõteteks. Aastate jooksul olen märganud, et kliendivajadustele keskendumiseks tuleb võtta aega, et lõpptulemus oleks võimalikult hea. Oma ettevõte, kus projekte viiakse läbi oskustele vastavalt tundus ainus loogiline viis ennast tööalaselt arendada.

Mida sinu ettevõte siis teeb ja kes on su kliendid?

Vihersisustus Hetki on olemas selleks, et aidata eraisikutel ja ettevõttetel leida enda vajadustekohaseid taimelahendusi nii siseruumidesse kui ka õue.

Mis sulle enda töö juures kõige rohkem meeldib?

On suur privileeg veeta oma tööpäevad kaunite taimede keskel ja näha, kuidas inimeste silmad sellest särama löövad kui nad näevad, mida taimekujundusega saavutada võib.

Vihersisustus-tyotila

Võta kasutusele tasuta arvete esitamise programm

Isolta arvete saatmise teenus

Halda enda müüki ja kliente tasuta, Isolta Arved arvete koostamise tarkvara abil. Maksa alles siis, kui arvete määr kasvab.

Alusta arvete saatmist kohe või Loe lisaks