Ettevõtlusnädal 1.10 - 7.10.2018 - Samm sinu unistusteni

entrepreneuridea

Ettevõtja, ettevõtja!

Ettevõtlusnädal on mõeldud just sinule ja loodetavasti saad siit artiklist ideid, kuhu selle sündmuse raames uudistama minna. Igas Eesti maakonnas toimub midagi. Ettevõtlusnädal on üle-Eestiline ettevõtlusfestival, mis toimub 1.10 - 7.10.2018 igas Eestimaa nurgas, seega on põhjust sellest osa võtta ja uusi teadmisi, tutvusi ja kõike head ammutada!

Ettevõtlusnädalat koordineerib Maakondlike Argengukeskuste võrgustik,Tartu linna sündmuseid organiseerib Tartu Linnavalitsus ning Ettevõtlusnädala tegevust toetavad mitmed suurorganisatsioonid, nagu näiteks EAS ja Töötukassa jm. Kogu sündmusega seotud info leiad siit.

Sündmuste juurde

Kõik ettevõtjad on erinevad ning huvialad seepärast erinevad ka huvialad. Kogusin artiklisse ülevaatliku nimekirja sündmusega seotud üritustest päevade lõikes. Kuna ettevõtjal on üldjuhul kiire ning kõikjale ei jõua, siis tutvu kindasti Ettevõtlusnädala kodulehel olevate sündmustega lähemalt ning lisa kalendrisse need kus tahaksid ja saad osaleda.

Tallinnas, Pärnus ja Võrus algab ettevõtlusnädal juba enne ametlikku algust. Laupäeval, 29.09 toimuvad ettevõtlusturud, millest võiksid ka sina osa võtta. Pärnus on võimalus ka ennast ise turul proovile panna, kui toode või teenus juba olemas.

Kohe sündmuse alguses toimub Tartus mitmeid erinevaid seminare ja sündmuseid, muuhulgas Ettevõtlikkusprojektide tunnustamise konkurss ja õhtune seminar - MobileMonday. Lisaks on mitmetes maakondades pakkuda ettevõtjatele mitmeid arenguvõimalusi, näiteks Lääne-Virumaal on võimalus osaleda avatud loengutes ja nõustamistes või Viljandis tutvuda lähemalt Startupidest ja häkätonist.

Teisipäeval tasub juba ringi vaatama minna, sest toimub üle-eestiline Avatud ettevõtete päev. Kuhu minna ja milliseid ettevõtteid sinu maakkonnast külastada saab, võid juba siit lähemalt vaadata. Lisaks sellele võib Ida-virumaal võtta osa mentorklubist. Päeva lõpetab Võrumaal toimub Euroopa filmikohvi, algusega kell 19:00.

Kolmapäeval võivad ka Järvamaa ettevõtjad mentorklubis osaleda ning Pärnus toimub Ajujahi Pitch, millest saad kindlasti huvitavaid ideid ammutada. Raplamaal on õhtul toimumas Märjamaa ettevõtjate kohviõhtu. Mine ja tutvu teiste ettevõtjatega!

Neljapäeval toimub Tartus mitmeid erinevid seminare ning on võimalus minna tutvuma Tartu Lennujaamaga. Pärnus on õhtul arutlusel huvitavaid teemasid, nimelt kella 17:30 - 20:30ni on võimalus osaleda (mõistliku tasu eest) Digiturunduse akadeemia üritusel, kus õpid kindlasti midagi uut. Saaremaal on see-eest võimalik olla osa ideede prototüüpimise (Hackathon) võistlusest.

Ettevõtjatele suunatud infopäevale on reedel oodatud kõik Jõgevamaa ettevõtjad. Raplamaal on ootamas töötuba, mille teemaks on kas hakata ettevõtjaks või mitte (meie Isolta poolt soovitame ikka hakata!). Lisaks sellele võid Järvamaal minna tutvuma, mis on sotsiaalne ettevõte ning kuidas ettevõtjana ise sellel teel käima hakata.

Laupäeval ollakse juba lähenemas sündmuse lõpusirgele, kuid kui nädala sees ei olnud aega sellest osa võtta siis soovitame kindlasti minna uurima Tartusse, kus toimub koolitus - „Telefoniga pildistamine. Lihtne või keeruline?“. Kui koolitusest osa võtta ei soovi siis Valgas toimub Ettevõtjate spordipäev, kus võid ennast veidi teistmoodi proovile panna.

Siin artiklis on välja toodud vaid väike osa kõikidest maakondlikest sündmustest Ettevõtlusnädala raames. Isolta poolt soovitame kindlasti üritusest osa võtta ning kasutada igat võimalust ammutada uusi teadmisi ja ideid. Lisainfot leiad kindlasti enda maakonna ettevõtluskeskusest või Ettevõtlusnädala koduleheküljelt.

Võta kasutusele tasuta arvete esitamise programm

Isolta arvete saatmise teenus

Halda enda müüki ja kliente tasuta, Isolta Arved arvete koostamise tarkvara abil. Maksa alles siis, kui arvete määr kasvab.

Alusta arvete saatmist kohe või Loe lisaks